Tým

Áďa Kulštrunková Bára Šlapáková Hanny Řehořová Šárka Křepelková
Honza Kořínek Filip Jupíčert Kalčík Pavel Tinwi Černohorský


Vystudovaný chemik. Pracuji jako vodohospodář a od hrátek s vodou si rád odpočinu na řece, kde si voda prozměnu pohrává se mnou nebo s mými háčky, což mi vyneslo druhou přezdívku Háčkovrah. V běžném životě mne, ale budete častěji potkávat s knihou v ruce než s pádlem, alespoň do doby, kdy se začnou dělat čtivá pádla. Od potěšení z dobrého příběhu se odvíjí i záliba v zážitkových akcích, kde každý člověk může být vypravěčem, autorem nebo i hrdinou.

Za 10 let bych chtěl být rodinným typem, něco mi říká, že už je na čase, aby si mladí mohli užít tatíka, dokud je ještě sekáč. A taky bych chtěl být chlap, co musí odlít první sklenku Poseidonovi, jako kapitán člunu a spolumajitel koňského stáda, to všechno za těch 10 let...Instruktoři Brno

Instruktoři Brno jsou volné sdružení lidí, zabývajících se zážitkovou pedagogikou. Tvrdé jádro je tvořeno brněnskými vysokoškoláky. Na druhou stranu není nikterak vzácné potkat mezi námi třeba pětatřicetiletého pražáka. Jsme otevřená skupina, kde nezáleží na pohlaví, barvě pleti, vyznání a skoro je nám i jedno, ze které strany loupete banán...

Pořádáme akce zážitkové pedagogiky, týdenní, víkendové nebo jen odpolední, ať už zaměřené na sebepoznání, nebo prostě na zábavu. Mnohé jsou jedinečné a neopakovatelné. Jiné naopak mají mnohaletou tradici: šifrovací či městské hry Tmou, Sendvič a EXIT, víkendové recesní bojovky Moravské hvozdy a Trója, naučný HiTech a Země~Voda~Vzduch nebo také prázdninový týden ve středověku Tvrz.


Základní článek Hnutí Brontosaurus Orchis Brno

Volné sdružení lidí se společným zájmem o přírodu, životní prostředí, historické památky, a taky o neobyčejné zážitky, hry, vandry, tradiční i mladé sporty, rozvoj osobnosti a přípravu aktivit pro mládež.

Děláme pracovní akce na pomoc přírodě a památkám (název Orchis pochází od kosených bělokarpatských orchideových luk), zážitkové akce, vzdělávací kursy pro organizátory, sportovní turnaje, tradiční bál (opět ve spolupráci s IS Brno), celoročně sportujeme (volejbal, ringo…) a pořádáme večerní kluby (cestovatelská promítání, deskové hry, ekovečery, hudební atd.).