Tým

Áďa Kulštrunková Bára Šlapáková Hanny Řehořová Šárka Křepelková
Honza Kořínek Filip Jupíčert Kalčík Pavel Tinwi Černohorský


Odkud se rozhlížím na svůj život dnes a jaké dveře jsem otevřela? V současnosti nestuduji, nýbrž pracuji jako ošetřovatelka dostihových koní. A k tomu mám podanou přihlášku na jiný obor, než jsem doposud studovala. Sociální pedagogika a vzdělávání dospělých to vyhrálo. S tím i souvisí mí volnočasoví "koníčci", což je pořádání pracovně-zážitkových, a vzdělávacích akcí v Brontosauru, a také pořádání seberozvojových kurzů v PŠL. Mým mottem, který mě žene dopředu, je "být stále víc sama sebou a podporovat v tomto směru i druhé".

Za deset let se chci na svět rozhlížet stejně zvědavě a vesele, zkušeností by mohlo přibýt. Vidím se šťastnou sebe, manžela, děti a modré nebe:). Věnuju se vzdělávání dospělých a vedu semináře měkkých dovedností pro vysokoškolské studenty, vedle toho mám vlastní koučovací praxi a čas od času s dalšími lidmi spáchám nějakou tu zážitkovku či kurzík. A v taiji, které teď čvičím jen chvíli, tak v tom budu fakt dobrá:). A pokud se otevřou jiné dveře, tak budou stejně zajímavé jako tyto.Instruktoři Brno

Instruktoři Brno jsou volné sdružení lidí, zabývajících se zážitkovou pedagogikou. Tvrdé jádro je tvořeno brněnskými vysokoškoláky. Na druhou stranu není nikterak vzácné potkat mezi námi třeba pětatřicetiletého pražáka. Jsme otevřená skupina, kde nezáleží na pohlaví, barvě pleti, vyznání a skoro je nám i jedno, ze které strany loupete banán...

Pořádáme akce zážitkové pedagogiky, týdenní, víkendové nebo jen odpolední, ať už zaměřené na sebepoznání, nebo prostě na zábavu. Mnohé jsou jedinečné a neopakovatelné. Jiné naopak mají mnohaletou tradici: šifrovací či městské hry Tmou, Sendvič a EXIT, víkendové recesní bojovky Moravské hvozdy a Trója, naučný HiTech a Země~Voda~Vzduch nebo také prázdninový týden ve středověku Tvrz.


Základní článek Hnutí Brontosaurus Orchis Brno

Volné sdružení lidí se společným zájmem o přírodu, životní prostředí, historické památky, a taky o neobyčejné zážitky, hry, vandry, tradiční i mladé sporty, rozvoj osobnosti a přípravu aktivit pro mládež.

Děláme pracovní akce na pomoc přírodě a památkám (název Orchis pochází od kosených bělokarpatských orchideových luk), zážitkové akce, vzdělávací kursy pro organizátory, sportovní turnaje, tradiční bál (opět ve spolupráci s IS Brno), celoročně sportujeme (volejbal, ringo…) a pořádáme večerní kluby (cestovatelská promítání, deskové hry, ekovečery, hudební atd.).