Tým

Áďa Kulštrunková Bára Šlapáková Hanny Řehořová Šárka Křepelková
Honza Kořínek Filip Jupíčert Kalčík Pavel Tinwi Černohorský


Jsem nadšená obdivovatelka života ze všech úhlů pohledu, které jsem dosud objevila. Vzhledem k jejich množství ale žádný z nich nezvládám prozkoumat dokonale, takže zatím spíš ochutnávám a nahlížím do pootevřených dvířek budoucích možností. V současnosti se snažím dostudovat žurnalistiku, instruktorovat v lanovém centru, vzdělávat se v zážitkové pedagogice a přitom věnovat čas kamarádům a koníčkům. Baví mě vizuálno (focení, grafika, práce s kamerou), organizování akcí, muzika, dlouhé procházky a vše co se dá zahrnout do pojmu komunikace.

Za deset let bych vedle sebe ráda viděla stát partnera a kolébat se děti. Po mateřské se budu těšit zpátky do práce v PR, budu se ráda probírat fotkami z dalekých cest minulých a přitom plánovat, kam se s partou kamarádů vydáme příště a jak se potom zase vrátíme Domů. Anebo to taky bude úplně jinak...Instruktoři Brno

Instruktoři Brno jsou volné sdružení lidí, zabývajících se zážitkovou pedagogikou. Tvrdé jádro je tvořeno brněnskými vysokoškoláky. Na druhou stranu není nikterak vzácné potkat mezi námi třeba pětatřicetiletého pražáka. Jsme otevřená skupina, kde nezáleží na pohlaví, barvě pleti, vyznání a skoro je nám i jedno, ze které strany loupete banán...

Pořádáme akce zážitkové pedagogiky, týdenní, víkendové nebo jen odpolední, ať už zaměřené na sebepoznání, nebo prostě na zábavu. Mnohé jsou jedinečné a neopakovatelné. Jiné naopak mají mnohaletou tradici: šifrovací či městské hry Tmou, Sendvič a EXIT, víkendové recesní bojovky Moravské hvozdy a Trója, naučný HiTech a Země~Voda~Vzduch nebo také prázdninový týden ve středověku Tvrz.


Základní článek Hnutí Brontosaurus Orchis Brno

Volné sdružení lidí se společným zájmem o přírodu, životní prostředí, historické památky, a taky o neobyčejné zážitky, hry, vandry, tradiční i mladé sporty, rozvoj osobnosti a přípravu aktivit pro mládež.

Děláme pracovní akce na pomoc přírodě a památkám (název Orchis pochází od kosených bělokarpatských orchideových luk), zážitkové akce, vzdělávací kursy pro organizátory, sportovní turnaje, tradiční bál (opět ve spolupráci s IS Brno), celoročně sportujeme (volejbal, ringo…) a pořádáme večerní kluby (cestovatelská promítání, deskové hry, ekovečery, hudební atd.).